زمان کنونی: 02-03-1393, 07:25 ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)
مهمان گرامی !!! برای استفاده از تمامی امکانات تالار و بحث و تبادل نظر با اعضا باید عضو از تالار باشید برای عضویت بر روی این نوار کلیک کنید.

اطلاعیه ها مهم
اطلاعیه های مهم

ads funfar

برچسب ها: معامله, ای, بدتر, از, فحشا, تن, فروشی,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات: 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معامله ای بدتر از فحشا و تن فروشی
نویسنده پیام
mosi
امپاس!
**
BLACK-SPIRIT

اعتبار: 115
آفلاین
Sick
مدال های من
ارسال: #1
معامله ای بدتر از فحشا و تن فروشی
این زن بیوه 30 ساله، به علت ناتوانی در تامین هزینه پوشاک، خوراک و مدرسه ناچار شد سه فرزند خود که دو دختر 14 و 13 و یک پسر 12 ساله هستند را بفروشد.
«برخی از مردم درمورد کار من قضاوت بدی کرده اند اما آنها واقعیت را درک نمی‌کنند. من بهترین کار را برای فرزندانم انجام دادم. هر چند چندین بار از دولت تقاضای کمک کردم و آنها به من قول دادند ولی هیچ کاری انجام ندادند».
روزنامه دیلی میل (Daily Mail) روز دوشنبه 25 اردیبهشت (May.14)، اعترضات مردم اروپا را به «جنگ برای بقاء» تشبیه کرد و نوشت: تشدید بحران اقتصادی و افزایش هزینه ها، برخی از مادران یونانی را به فروش فرزندان خود مجبور کرده است.
براساس این گزارش، تعدادی از مادران با توجه به ناتوانی در تامین هزینه ها به این نتیجه رسیده اند که بهترین راه فروش فرزندانشان می باشد. آنها معتقدند عملکرد دولت و فاجعه اقتصادی بوجود آمده موجب از هم پاشیده شدن خانواده هایشان شده است.
دیلی میل افزود: از جمله این موارد مادری به نام کاسیانی پاپادوپولو بوده که مجبور است هر ماه سفری 20 مایلی به پایتخت یونان برای دیدن فرزندان خود داشته باشد.
این زن بیوه 30 ساله، به علت ناتوانی در تامین هزینه پوشاک، خوراک و مدرسه ناچار شد سه فرزند خود که دو دختر 14 و 13 و یک پسر 12 ساله هستند را بفروشد. وی پس از ملاقات کوتاهی با فرزندان خود باید با آنها خداحافظی کند.
این مادر می‌گوید: برخی از مردم درمورد کار من قضاوت بدی کرده اند اما آنها واقعیت را درک نمی‌کنند. من بهترین کار را برای فرزندانم انجام دادم. هر چند چندین بار از دولت تقاضای کمک کردم و آنها به من قول دادند ولی هیچ کاری انجام ندادند، چرا که کشور یونان در بحران قرار دارد.
دیلی میل با اشاره به فراگیر بودن این بحران در قاره سبز افزود: شدیدترین بحران اقتصادی در سرتاسر اروپا مربوط به یونان بوده و بیشترین تظاهرات مردمی هم در این کشور برگزار شده است.
رواج فرزند فروشی در یونان درحالی است که طی ماه های اخیر هشدارهای زیادی نسبت به آثار سوء بحران اقتصادی بر جامعه اروپا داده شده است.
در همین راستا، هفته نامه یونانی پروتو (Proto) از افزایش آماردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در یونان براثر بحران اقتصادی پرده برداشت و نوشت: متاسفانه در بسیاری از موارد زنان شوهر دار و دختران دانشگاهی برای تامین معاش و خرج زندگی به روسپیگری روی آورده‌اند.
پروتو به نقل از یک مقام ارشد پلیس یونان افزود: دیدن زنانی که برای تامین معاش فرزندان و خانه خود به طور مخفیانه به کار روسپیگری می‌پردازند وحشتناک است.
روزنامه فیگارو (Figaro) نیز طی گزارشی نوشت: بحران اقتصادی، دانش آموزان فقیر فرانسه را تا مرز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش برده است.
این درحالی است که آمریکا هم از این پدیده شرم آور درامان نبوده است. شبکه خبری abc در این باره گزارش داد: استمرار بحران اقتصادی آمریکا بر افزایش پدیده تن فروشی دامن زده است و برخی خانواده های نیازمند فرزندان خود را وادار به فعالیت در باندهای قاچاق انسان می کنند.
براساس این گزارش، هر ساله بیش از 300 هزار کودک در آمریکا در معرض دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار می گیرند و این کشور به مرکز اصلی قاچاق کودکان تبدیل شده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  538403_376236979098097_1335305232_n.jpg]

mersad
12-04-1391 01:25 ق.ظ
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
RmdCR7
Moderator
مديران انجمن

اعتبار: 1919
آفلاین
Happy
مدال های من      
ارسال: #2
RE: معامله ای بدتر از فحشا و تن فروشی
هرچی فحش بلدم نثارش

12-04-1391 01:31 ق.ظ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
˙♥ஜϜαezeh.Mஜ♥˙
♥ My HearT Is HeavY ♥ Hija día duro♥
**
LORDS OF HELL

اعتبار: 1240
غایب
Relaxed
مدال های من    
ارسال: #3
خیلی جا خالی تشریف داره...أه

[تصویر:  13856289361.jpg]
12-04-1391 01:40 ق.ظ
I M A N
دیگه حس خاصم بر نمیگرده
**
بچه هاي باحال فان فار

اعتبار: 2807
آفلاین
مدال های من    
ارسال: #4
باید اویزونش کنن

باید مـــغـــرور بود...

دور از دسـتـرس...

باید مـبـهـم بود و سـرسـنـگـیـن...

این روزها خاکی که باشی آسفالتت میکنن...

و از روت رد میشوند...

12-04-1391 02:18 ق.ظ
*Mitra.24*
Member
**
HiddeN

اعتبار: 71
آفلاین
Mehrabon
مدال های من
ارسال: #5
بی شرف.........

[تصویر:  13759671661.jpg]
12-04-1391 03:18 ق.ظ
ℬαℋαℛ
√ בُخترِ چِل گیسِ بهـآر
مدیر آزمایشی

اعتبار: 1748
غایب
Zodranj
مدال های من
ارسال: #6
اینا حتی ارزش فحش نثار کردنو ندارن

مـن خوבمو نگرفتم ..

فقط از یـﮧ سرے حیوانات فاصلـﮧ گرفتم !!
12-04-1391 01:30 ب.ظ
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
LOvE LeSs
بیخیالِ منِ خلُ بدِ سَرد عَصبی شو
**
LORDS OF HELL

اعتبار: 230
آفلاین
Shad
مدال های من
ارسال: #7
اینم اونور آب
همچین بی غیرتایی هم پیدا میشن دیگه
خاک بر سر بی شرفتون

!!! .. اشتبــــــاه نـڪـטּ .. !!!

.. مـَטּ زمــــاטּِ خوشیـــــاتــ بـاهــاتــ نبـــوבمـ .. ×]

|| .. ! چـوטּ بـا مـَטּ بـوבﮮخـوش بـوבﮮ ! .. ||

[تصویر:  32702427047112947705.jpg]

!!! .. مَـטּ ڪلّ زنـבگیـــمو باختَمـ رفیــــق .. !!!

[ .. تـو ڪـﮧ عـבבے نبـــــوבے .. ]
03-27-1392 10:40 ب.ظ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

تماس با ما | انجمن سرگرمی تفریحی فان فار | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS